MENU
klinika

Të gjithë punojës sezonalë

Aksidenti në Greqi/ Zbardhen emrat e shqiptarëve

19.07.2023 - 10:50

Zbardhen emrat e 5 shqiptarëve që humbën jetën ditën e djeshme në një aksident tragjik në Edessa të Greqisë. Sipas mediave greke, viktimat janë identifikuar si: Besim Mucaj 27.03.1968; Ilir Daci 28.07.1973; Ergin Peposhi 23.09.2004; Ardit Peposhi 06.12.2007 dhe Gazmend Brahaj, 07.07.1976. Të gjithë, dyshohet se ishin punonjës sezonalë që mblidhnin qershi në Greqi.