MENU
klinika

Urime të shumta nga miqtë e kolegët

Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush reperi

10.07.2023 - 10:55

10 korriku është special për Ledri Vulën dhe familjen e tij.

Një prej reperëve më të suksesshëm shqiptar sot feston ditëlindjen e 37.

Urime të shumta nga rrethi i tij dhe fansat nuk kanë munguar që pas orës 00:00.

Ledri karrierën muzikore e nisi që në moshë të re si anëtar i grupit Skillz për të vazhduar karrierën solo.

Sot emri i tij zë një vend shumë të rëndësishëm në skenën muzikore dhe showbizin shqiptar.