MENU
klinika

“Djalë për shtëpi”!

Befason Ledri Vula, çfarë po bën para lindjes së Sarës?

27.11.2020 - 12:35

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, ka qenë shumë i përfolur muajve të fundit lidhur me jetën e tij private.

Ai dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, teksa është bërë e ditur se gjinia e foshnjës është vajzë.

Dyshja ndërkohë po vazhdojnë të shijojnë disa ditë të mira pushimi me njëri-tjetrin, duke ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale imazhe të ëmbla të kaluara së bashku.

Në një foto të fundit, Ledri tregon se është një “djalë për shtëpi”, teksa shfaqet duke larë dhëmbët.

Zhgënjimet që ka marrë nga shoqëria

Stresi rrëfehet haptazi në shtëpinë e BBV Kosova

Çfarë shkruhet për reperin e njohur

Don Xhoni ‘shënjestrohet’ nga mediat serbe

Shoqe e ngushtë me ish-in e bashkëshortit!

Çfarë po kurdisin JLo dhe Jennifer Garner

Pas deklaratës së bujshme, reagon këngëtarja serbe

“Shaqiri dëgjon këngët e mia para ndeshjes…”!