MENU
klinika

“Jom ka des syt me ti pa”

Ledri Vula dhe Sara Hoxha tregojnë gjininë e fëmijës

26.07.2020 - 14:25

Çifti shumë i dashur për publikun, Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë, ndërsa kanë zbuluar edhe gjininë e fëmijës.

Ndërsa ka hedhur një video në Instagram me partneren, Ledri Vula ka treguar se ata do të bëhen prindër të një vajze, ndërsa lumturia i dallohet qartë.

“Jom ka des syt me ti pa”, shkruan Ledri.

Sara dhe Ledri janë bashkë prej vitesh, por vetëm në muajin Prill reperi e bëri publike.

 

View this post on Instagram

 

Jom ka des syt me ti pa ?? @sarahoxha ?

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on