MENU
klinika

Ja çfarë bëri këngëtari

Mozzik sfidon publikisht të dashurin e ri të Loredanës

11.07.2023 - 14:05

Nga sot e tutje Mozzik është fans i Bayern Munich.

Reperi ka thyer rrjetin me reagimin e tij të fundit në rrjetet sociale, që dukshëm është një ngacmim për fansat lidhur me romancën e re të Loredanës me futbollistin Karim Adeyemi.

Ky i fundit luan si sulmues për Borussia Dortmund, që është skuadra kundërshtare më e madhe e Bayern në Bundesliga. Sezonin e kaluar dy skuadrat luftuan kokë më kokë me njëra-tjetrën për titullin kampion. Dhe ishte Bayern ai që triumfoi ditën e fundit të kampionatit me një pikë diferencë.

Mozzik sfidon publikisht të dashurin e ri futbollist të

Sigurisht postimi i Mozzik ka marrë një lumë komentesh me fansat që janë treguar të vëmendshëm dhe nuk u ka munguar ky detaji.

Postimi i Mozzik vjen disa ditë pas Loredana zyrtarizoi lidhjen me 21-vjeçarin. Në një intervistë të fundit, Mozzik tha se ai dhe Loredana kanë lënë pas mosmarrëveshjet dhe tani kanë një raport të qetë dhe merren vesh për hir të vajzës së tyre.

Mozzik sfidon publikisht të dashurin e ri futbollist të

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"E di që ke për të më pyetur pse me mamin u ndamë"

“Të dua”/ Mozzik i dedikon këngën e ndjerë Hanës

Krisja e marrëdhënies mes Noizyt dhe Mozzikut

Anën e cilit prej tyre mban Loredana