MENU
klinika

Çfarë i ka ndodhur?

Arjan Konomi shqetëson ndjekësit me paraqitjen e tij të fundit

22.09.2023 - 11:38

Opinionisti i njohur Arjan Konomi, duket se është larguar nga ekranet dhe është angazhuar me udhëtimet e tij duke vizituar shumë vende të botës, eksperiencë të cilën ai e ndan dhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi ai ka ndarë një video në Instagram teksa ndodhet në Australi, mirëpo analisti ka shqetësuar goxha fansat me pamjen e tij.

Në video, Konomi duket më i plakur në fytyrë dhe me flokët e thinjura dhe në sektorin e komenteve vihet re shqetësimi i ndjekësve teska pyesin se çfarë i ka ndodhur.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pas ndërhyrjes së rëndë kirurgjikale

Arjan Konomi flet për gjendjen e tij shëndetësore

“Për pak desh humba krahun”

Aksidentohet Arjan Konomi, shtrohet në spital