MENU
klinika

Dhunë psikologjike ndaj të atit dhe bashkëjetueses

Nën hetim një 27-vjeçar në Shkodër

21.09.2023 - 12:51

Një 27-vjeçar është vënë nën hetim për dhunë psikologjike në familje.

Bëhet fjalë për shtetasin E.T banues në fshatin Boriç i Madh në Shkodër, ku sipas denoncimit që i është bërë, dyshohet se ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj babit të tij dhe bashkëjetueses së këtij të fundit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër, për veprime të mëtejshme.

“Business Insider” shkrim për turizmin në Shqipëri

Vend i aventurave të paharrueshme!

Qarqet që lënë pas Tiranën

Ku punësohen më shumë të rinjtë?

Rama: Mënyrë efikase për kursimin e energjisë

Bashkia Shkodër instalon panele diellore në kopshte

“Mbreti” i narkotikëve arratiset nga burgu italian

Kush është 34-vjeçari nga Lezha me lidhje me “zotin” e drogës