MENU
klinika

Disa ide

Nuk dini si të kombinoheni këtë vjeshtë? Hidhini një sy vajzave VIP

29.09.2023 - 13:28

Vjeshta ka nisur, pavarësisht se ditët e ngrohta në fakt na tregojnë të kundërtën. Me nisjen e sezonit të ri garderoba e verës, pothuajse ia la vendin asaj të vjeshtës. Por mos ndoshta jemi nxituar?

Në Living gjithmonë do të gjeni artikuj kushtuar modës dhe trendeve të reja të këtij sezoni nga koleksionet më të njohura, por para se t’i riktheheni atyre, hidhini një sy veshjeve të VIP-ave.

Ato do të jenë një frymëzim i vërtetë për kombinimet ideale në çdo kohë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Zyrtarisht në sezonin e pulovrave

5 trendet që do mbizotërojnë stinën e vjeshtës