MENU
klinika

Rama: Potencial i jashtëzakonshëm

Shpallet konkursi ndërkombëtar për parkun e Vjosës

24.09.2023 - 10:51

Kryeministri Edi Rama njoftoi sot shpalljen e konkursit ndërkombëtar të Qendrës Multifunksionale të Parkut Kombëtar të Vjosës.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Rama theksoi se ky projekt që do t’i shërbejë rrugës së ngritjes në një nivel tjetër të këtij parku me potencial të jashtëzakonshëm turistik.

“MIRËMËNGJES
dhe në Ditën Botërore të Lumenjve, me kënaqësinë e shpalljes së konkursit ndërkombëtar të Qendrës Multifunksionale të Parkut Kombëtar të Vjosës, që do t’i shërbejë rrugës së ngritjes në një nivel tjetër të këtij parku me potencial të jashtëzakonshëm turistik, ju uroj një të dielë të paqtë ”, shkruan Rama.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN"Lidh fshatrat që deri dje kanë qenë të izoluar"

Rama publikon pamjet e urës së re në Përmet

“Athina ka gati një minoritar nga SHBA, një mjek dhe…”

Kush mund ta zëvendësojë Belerin?

"Sekuestro ndërtimeve të jashtëligjshme!"

“Privatizimi” brenda bazës ushtarake të Shëngjinit