MENU
klinika

Ja shkaqet

Aksident në Fier, katër makina përplasen me njëra-tjetrën

27.11.2023 - 20:52

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një prej kryqëzimeve të unazës “Llukan Toska” në qytetin  Fierit.

Katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën, po fatmirësisht nuk ka patur persona të lënduar.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia dhe grupi hetimor për të zbardhur dinamikën e këtij aksidenti. Paraprakisht dyshohet se shkak është bërë shpejtësia tej normave të lejuara dhe lagështia në rrugë.

Aksident në Fier, katër makina përplasen me