MENU
klinika

Ja sa vjeç mbush moderatorja

Einxhel feston ditëlindjen/ Dagz i dedikon fjalët e ëmbla

25.11.2023 - 13:42

Moderatorja, Einxhel Shkira  feston sot 34 vjetorin e lindjes. Orët e para të mëngjesit ajo i priti me urimet më të përzemërta nga familjarët, miqtë, të afërmit dhe fansat e saj.

Sigurisht, ai më i veçanti ishte urimi i partnerit të saj Dj Dagz. Ai ka postuar në ‘Instastory’ portretin e Einxhel me djalin e tyre Trev, duke i kushtuar fjalët më të ëmbla.