MENU
klinika

Për tu dukur elegante edhe në ditë të ftohta

Këtë dimër, të duhet vetëm një pallto kafe

21.11.2023 - 14:00

Tani që temperaturat kanë rënë, prioritet kanë rehatia dhe ngrohtësia, por pa harruar edhe palltot stylish. Ne kemi zbuluar pallton që të duhet në këtë dimër dhe është pikërisht në ngjyrë kafe. Ja ku i ke disa modele dhe kombinime:

Pallto kafe, pantallona lëkure dhe bluzë e zezë

Të duhet vetëm një pallto kafe që të dukesh super

PHOTO: @ANOUKYVE

Një pallto e gjatë që e vesh me gjithçka

Të duhet vetëm një pallto kafe që të dukesh super

PHOTO: GOTHAM/GC IMAGES

Të duhet vetëm një pallto kafe që të dukesh super

PHOTO: @MONIKH

Një pallto të shkurtër, minifund dhe bluzë

Të duhet vetëm një pallto kafe që të dukesh super

PHOTO: RACHPOOT/BAUER-GRIFFIN/GC IMAGES

Fund i gjatë, bluzë transparente dhe pallto lëkure

Të duhet vetëm një pallto kafe që të dukesh super

PHOTO: RACHPOOT/BAUER-GRIFFIN/GC IMAGES

Të duhet vetëm një pallto kafe që të dukesh super

PHOTO: @ROSIEHW

Pallto lëkure dhe fustan saten

Të duhet vetëm një pallto kafe që të dukesh super

PHOTO: @STYLEIDEALIST

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ne ndjekim përgjithmonë tendencat...

13 gabimet në veshje që prishin pamjen e burrave

Vajza është për të gjitha ju

9 truke mode që ju bëjnë të dukeni e pasur!