MENU
klinika

Ja çfarë kanë vendosur familjarët e tij!

Kush do ta trashëgojë pasurinë e Matthew Perry-t?

30.11.2023 - 12:41

Pas ndarjes nga jeta e aktorit të famshëm, Matthew Perry-t, të gjithë kanë qenë kuriozë të dinë se çfarë do të ndodhë me trashëgiminë e tij.

Mediat e huaja shkruajnë se familja e të ndjerit është duke planifikuar që pasurinë e Perry-t t’a ndajë për njerëzit në nevojë.

Në një njoftim thuhet se familjarët dëshirojnë që të nderojnë trashëgiminë e Matthew-t.

“Potenciali që ka Fondacioni Matthew Perry për të ndihmuar ata që vuajnë nga sëmundjet është diçka për të cilën jemi krenarë”, theksohet në deklaratën e familjes së aktorit të ndjerë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Shihni postimin e aktorit gjashtë ditë para vdekjes!

Fotoja që bëri Matthew Perry disa ditë më parë në xhakuzi

Ai ëndërroi të kishte një familje

Matthew Perry vdiq i vetmuar

“Ishte një dhuratë e vërtetë për të gjithë ne”

Adele ndërpret koncertin në Las Vegas në nderim të Matthew Perry


Ushqim e flori në bunkerët sekretë

Milionerët po përgatiten për fundin e botës

Cilat ishin arsyet që e çuan ish-opinionisten në afera?

Zhaklin Lekatari flet pa ‘dorashka’: Kam tradhtuar…

JLo dhe Ben Affleck zbulojnë arsyen

Pse u ndanë 3 ditë para dasmës së tyre në 2003