MENU
klinika

Pas Erzen Breçanit, arrestohet edhe djali i tij

SPAK ‘blindon’ Tiranën/ Lëshohen 12 urdhër arreste

20.11.2023 - 21:19

Në prangat e policisë përveç ish-zëvendësdrejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani ka përfunduar edhe djali i tij i madh.

Gazetarja Kolidiana Lala raporton se akuzohet për përkrahje të autorit të krimit në një ngjarje kriminale.

Akuzat për 11 te dyshuarit janë, pastrim parash grup i strukturat kriminal trafik droge sigurim kushtesh për të kryer vrasje, shpërdorim detyre dhe përkrahje e autorit të krimit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN