MENU
klinika

VIDEO

Abazoviç “e djeg” në dasmë, ish-kryeministri i Malit të Zi kërcen me të ëmën

09.12.2023 - 23:09

Rrallë e shohim “të zhveshur” nga petku i politikanit serioz, por Dritan Abazoviç duket se paska një “talent” të fshehur.

Së fundmi, një video e ish-kryeministrit të Malit të Zi, duke kërcyer në një dasmë, ka qarkulluar në TikTok.

Politikani me origjinë shqiptare shihet teksa vallëzon me të ëmën dhe duke shijuar atmosferën.

Videoja ka marrë mijëra shikime dhe dhjetëra komente, nga njerëz që përgëzojnë Abazoviçin.

Më poshtë, mund të ndiqni videon:

@dritanovamala Ovo će te rijetko gdje vidjeti. Ja sam se danas oduševila ❤️❤️❤️ #dritan #majka #mama #crnagora #montenegro #dritanabazović #dritanabazovic #hrabrost #romantika #majcinstvo #majcinskaljubav #ljubav #love #mom #sonandmom #mamaisin ♬ original sound – Dritanova mala 🇲🇪