MENU
klinika

Konfirmon lajmin e ëmbël

Arbër Hajdari së shpejti do të bëhet baba

10.12.2023 - 13:19

Arbër Hajdari ka ndarë sot me publikun ‘live’ në emisionin ‘Më lër të flas’, një lajm surprizë, Ai së shpejti do të bëhet baba i një vajze e duket se festat për vitin e ri që po vjen, sapo kanë filluar.

“Këto festa do i presim ndryshe. Besoj se Zoti e pranoi lutjen time! Unë doja një vajzë dhe do të bëhem baba i një vajze”, ka thënë ai.

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera Devolli kurorëzuan mbrëmjen 2 tetorit 2022 dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë e së shpejti do të bëhen prindër me fëmijën e tyre të parë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Bamirësia nuk bëhet me zë të madh!"

Arbër Hajdari ironizon Donaldin?

Opinionisti i "Big Brother VIP"

A do t’i futet politikës? Flet Arbër Hajdari

"Tani nuk ke më nevojë për hapësirë"

Arbër Hajdari ironizon Kiarën

I kërkon mendim Donaldit për jetën sentimentale

Banorët intervistojnë Arbër Hajdarin!