MENU
klinika

Aksesori më i çuditshëm...

Çantë apo këpucë? Kim Kardashian sapo na bëri lëmsh

09.12.2023 - 07:09

Kim Kardashian ka një koleksion të paparë çantash, duke nisur që nga klasikja, Hermès Birkin 35, te krijimet elegante të Dior…

Çantë apo këpucë? Kim sapo na bëri lëmsh

Por edhe një çantë që të bën ta bësh zoom foton se ndoshta s’e ke parë mirë.

Çantë apo këpucë? Kim sapo na bëri lëmsh

ALLEN BEREZOVSKY/GETTY IMAGES SPORT

 

Po flasim për këtë çantë që duket si këpucë, por në fakt, i mban ca karta krediti, një buzëkuq dhe çelësa makine.

Kim u shfaq në ndeshjen e basketbollit mes Los Angeles Lakers dhe Neë Orleans Pelicans, së bashku me të birin, Saint, e veshur me një bluzë të zezë, streçe dhe xhaketë lëkure oversize nga Balenciaga dhe çantën-këpucë, në ngjyrë argjendi.

Çantë apo këpucë? Kim sapo na bëri lëmsh

ALLEN BEREZOVSKY/GETTY IMAGES SPORT

Çanta, në formën e një stiletoje, e mbuluar me kristale. Modeli u prezantua në koleksionin e ri të Balenciaga, për sezonin vjeshtë-dimër 2024.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"S’kam qenë kurrë në nivelin e Kim Kardashiam"

Aktorja e njohur thumbon hapur Kim Kardashian


‘Isha fëmijë, familja qëndroi në Prishtinë’

Dua Lipa rrëfen e prekur largimin nga Kosova

Të tjerëve u duken të çuditshme

Këto gjëra ndodhin vetëm në vendet skandinave

Disa personazhe që thuhet se do të marrin pjesë

Çfarë dihet deri tani rreth ‘Ferma VIP’?