MENU
klinika

Filma dhe seriale që duhet t'i shihni

Çfarë ka të re në Netflix gjatë dhjetorit?

04.12.2023 - 07:21

Muaji i fundit i vitit sjell jo vetëm ndjesinë e bukur të festave, por edhe një gamë me tituj të rinj filmash të bukur që mund t’i shijoni në Netflix.

Më 8 dhjetor, filmi “Leave the world behind’ sjell arratisjen e një familjeje në një shtëpi luksoze ku gjithçka përkeqësohet pas një sulmi kibernetik ogurzi. Më 14 dhjetor, “The Crown” më në fund mbyllet me pjesën e dytë të sezonit të gjashtë: Mbretëresha Elizabeth II i hap rrugën mbretit Charles III dhe princit William.

Ja gjithçka që mund të shihni gjatë dhjetorit në Netflix, plot filma dhe seriale që do ia shtojnë edhe më shumë magjinë ditëve festive dhe muajit më të bukur të vitit.

Filmat e rinj gjatë dhjetorit në Netflix:

3 dhjetor

“Welcome to Samdal-ri”

4 dhjetor

Sezoni i dytë i “Dew drop dairies”

5 dhjetor

“Stavros Halkias: Fat rascal”

6 dhjetor

“Blood coast”

“Christmas as usual”

7 dhjetor

“Analog squad”

“The Archies”

Sezoni i tretë i “Hilda”

Sezoni i dytë i “I hate christmas”

“High tides”

“My life with the Walter boys”

“Naga”

“World War II: From the frontlines”

8 dhjetor

“Blood vessel”

Sezoni i gjashtë i “The great british baking show: Holidays”

“Leave the world behind”

“Women on the edge”

 

12 dhjetor

“Kevin Hart & Chris Rock: Headliners Only”

Sezoni i tretë i “Single’s inferno”

“Under Pressure: The U.S. Women’s World Cup Team”

 

13 dhjetor

“1670”

Sezoni i pestë i “Car masters: Rust to riches”

“The influencer”

“Se eu fosse: Luísa Sonza”

 

14 dhjetor

Sezoni i dytë i “As the Crow Flies”

Pjesa e dytë e sezonit të gjashtë të “The Crown”

“Yu Yu Hakusho”

 

15 dhjetor

“Carol & The end of the world”

“Chicken run: Dawn of the nugget”

“Face to face with ETA: Conversations with a terrorist”

“Familia”

“Yoh’ christmas”

 

19 dhjetor

“Trevor Noah: Where was I”

Çfarë ka të re në Netflix gjatë dhjetorit? Një

20 dhjetor

“Cindy la Regia: The high school years”

“Love is blind Brazil: After the altar”

“Maestro”

“Taming of the shrawd 2”

 

21 dhjetor

“Like flowers in sand”

Sezoni i dytë i “Supa team 4”

 

22 dhjetor

Pjesa e parë e sezonit të parë të “Gyeongseong creature”

Rebel Moon — Pjesa e parë: “A child of fire”

 

24 dhjetor

“A vampire in the family”

“The manny”

 

25 dhjetor

“Ricky Gervais: Armageddon”

 

26 dhjetor

“Thank you, I’m sorry”

 

27 dhjetor

“Hell Camp: Teen nightmare”

 

28 dhjetor

“Pokémon concierge”

 

29 dhjetor

“Berlin”

 

Shfaqjet televizive dhe filmat e tjerë në dhjetor:

3 dhjetor

“The Super Mario Bros”

 

5 dhjetor

Sezoni i 6 dhe i 15-të i “Top chef”

 

9 dhjetor

“Love and monsters”

 

13 dhjetor

“Holiday in the vineyards”

 

14 dhjetor

Sezoni i 14-të i “Married at first sight”

 

15 dhjetor

Sezoni i tretë dhe i katërt i “The Hills”

 

18 dhjetor

“Mush-Mush and the Mushables”

 

19 dhjetor

Sezoni i 17-të i “Project runway”

 

21 dhjetor

Sezoni i katërt dhe i pestë i “Flipping out”

 

25 dhjetor

Sezoni i parë i “Star Trek: Prodigy”

 

31 dhjetor

Sezoni i tretë i “Blippi Wonders”

Sezoni i tretë dhe i katërt i “The millionaire matchmaker”

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Disa këshilla për të qenë pozitivë

Festat e fundvitit rrisin stresin…


‘Isha fëmijë, familja qëndroi në Prishtinë’

Dua Lipa rrëfen e prekur largimin nga Kosova

Të tjerëve u duken të çuditshme

Këto gjëra ndodhin vetëm në vendet skandinave

Disa personazhe që thuhet se do të marrin pjesë

Çfarë dihet deri tani rreth ‘Ferma VIP’?