MENU
klinika

10 kombinime me të cilat do të dukeni 'perlë'

Fundet kadife më të preferuarat e momentit

04.12.2023 - 07:27

Pantallona, pardesy, funde, bluza apo fustane prej kadifeje gjenden në dollapin tuaj? Janë materiali më ‘cool’ për këtë sezon dimri.

Fundet ndoshta janë më pak të përdorshme në përditshmëri, por ja ku po ju themi se ky dimër ka nevojë për to, në mënyrë që t’i dhurojë ditëve tuaja një pamje super ‘shik’.

Janë tepër elegante dhe të sofistikuara, por mbi të gjitha lehtësisht të kombinueshme, ndaj në këtë artikull po ju tregojmë disa që mund t’i kopjoni menjëherë.

Fundet kadife më të preferuarat e momentit, këto janë 10

Fundet kadife më të preferuarat e momentit, këto janë 10

Fundet kadife më të preferuarat e momentit, këto janë 10

Fundet kadife më të preferuarat e momentit, këto janë 10

Fundet kadife më të preferuarat e momentit, këto janë 10

Fundet kadife më të preferuarat e momentit, këto janë 10

Fundet kadife më të preferuarat e momentit, këto janë 10

Fundet kadife më të preferuarat e momentit, këto janë 10

Fundet kadife më të preferuarat e momentit, këto janë 10

Fundet kadife më të preferuarat e momentit, këto janë 10

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN‘Isha fëmijë, familja qëndroi në Prishtinë’

Dua Lipa rrëfen e prekur largimin nga Kosova

Të tjerëve u duken të çuditshme

Këto gjëra ndodhin vetëm në vendet skandinave

Disa personazhe që thuhet se do të marrin pjesë

Çfarë dihet deri tani rreth ‘Ferma VIP’?