MENU
klinika

Emri

Shiste kokainë me doza, arrestohet 33-vjeçari në Fier

09.12.2023 - 15:48

Klaudjo Osmënaj është arrestuar nga policia e Fierit në kuadër të operacionit ‘Tempullit’.

Gjatë kontrollit fizik dhe kontrollit në automjetin e 33-vjeçarit banues në Ballsh, u gjetën 53 gramë lëndë e dyshuar narkotike kokainë, 1 peshore elektronike, 72 800 lekë të rinj, 1 250 euro dhe 630 paund, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale, së bashku me automjetin.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.