MENU
klinika

Zbardhen detajet e para

Tragjike! 29-vjeçari i jep fund jetës

28.12.2023 - 12:20

Raportohet se një 29-vjeçar nga Durrësi i ka dhënë fund jetës.

Ngjarja ka ndodhur te zona e njohur si “Çezma e Ferrës” në qytetin bregdetar. I riu është gjetur i varur dhe paraprakisht deklarohet se është vetëvarje.

Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta, ashtu si dhe motivet që mund ta kenë shtyrë drejt aktit të rëndë në këtë fundviti.