MENU
klinika
"Receta e mamit"

Frikase me mish qengji

"Receta e mamit"

Buka me mollë, ajo që ju duhet për një ditë plot me energji!

Koha e përgatitjes: 20 minuta Koha e gatimit: 50 minuta Recea për: 6 persona Le...

"Receta e mamit"

Torta Mimoza, ëmbëlsirë përfekte për t’u shijuar kurdoherë!

Koha e përgatitjes: 30 minuta Koha e gatimit: 40 minuta Receta për: 6 persona Një...

"Receta e mamit"

Çfarë të bëni me mishin e mbetur të pulës?

Koha e përgatitjes: 20 minuta Koha e gatimit: 15 minuta Receta për: 6 persona Një...

"Receta e mamit"

Kërpudha të mbushura me brokoli dhe salsiçe

Koha e përgatitjes: 15 minuta  Koha e gatimit: 50 minuta Receta për: 4 persona Një...

"Receta e mamit"

Hamburger me mish pule i përgatitur në shtëpi

Hamburger me mish pule është një recetë e thjeshtë nëse kërkoni një ushqim me shije...

"Receta e mamit"

Qofte me gjizë deleje, shijojnë për mrekulli!

Koha e përgatitjes: 5 minuta Koha e gatimit: 10 minuta Receta për: 4 persona Ju...

"Receta e mamit"

Bukë me miell misri dhe spinaq

Koha e përgatitjes: 10 minuta Koha e gatimit: 20 minuta Receta për: 4 persona Përgatitet...

"Receta e mamit"

Si të gatuani omëletën franceze, perfekte për mëngjesin!

Kjo recetë omëlete franceze është shumë e thjeshtë për t’u përgatitur. Mbushur me djathë dhe proshutë, ajo...

"Receta e mamit"

Supë kremoze me lulelakër. E lehtë dhe plot vlera ushqyese!

Koha e përgatitjes: 10 minuta  Koha e gatimit: 45 minuta Receta për: 6 persona Kjo...

"Receta e mamit"

Si sfungjer! Receta e petullave amerikane është kaq e thjeshtë dhe e shijshme

Koha e përgatitjes: 5 minuta Koha e gatimit: 15 minuta Receta për: 4 persona Këto...

"Receta e mamit"

Rizoto me perime dhe karkaleca

Koha e përgatitjes: 15 minuta  Koha e gatimit: 20 minuta Receta për: 4 persona Nuk...