MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 28 shkurt 2024

28.02.2024 - 08:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 104.1 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 96.5 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 121.6 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71.5 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 109.3 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.64 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNJa çfarë rekomandon Banka Botërore

Skemë e re pensionesh në Shqipëri?

FMN: Duhet të tregohemi të kujdesshëm!

Çfarë po ndodh me ekonominë globale

Pse qeveria nuk nxori vendim për indeksim në 1 prill

Kur do të bëhet rritja e pensioneve

Në nivelin më të ulët që nga 7 dhjetori

Bie sërish Euro, me sa këmbehet monedha europiane