MENU
klinika

I “rrëmbeu” drejtimin e “BBVIP”

Ledion Liço “thumbon” Arbana Osmanin? Moderatori: Nëse ikën…

18.02.2024 - 12:55

Ndryshe nga sezonet e tjera këtë vit, Ledion Liço i mori Arbana Osmanit drejtimin e “Big Brother VIP”.

Ndonëse në fillim të këtij spektakli moderatorja e uroi mikun e saj për detyrën e re, mesa duket marrëdhënia e tyre është krisur.

Gjatë primet të mbrëmjes së djeshme, teksa Meri Shehu e komplimentoi atë për mënyrën se si e prezanton spektaklin, Ledioni u shpreh se këtë javë ka pasur mjaft komente të tilla positive, ndërsa vazhdoi duke thënë: “Vetë formati i ‘Big Brother’ të jep mundësinë që të ngrihesh në piedestal, e nëse ikën nga ai ‘merr për poshtë’”.

Pas kësaj deklarate, njerëzit mendojnë që ky ishte një “thumb” për Arbana Osmanin, megjithëse moderatori nuk përmendi emra.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Prapaskenat e konfliktit mes Arbana Osmanit dhe Luana Vjollcës

“Big Brother VIP” molla e sherrit që i ktheu në armike

Nga Bora Zemani tek vëllezërit Veshaj e Marina Vjollca

Ja sa paguhen personazhet e showbizz-it