MENU
klinika

Foto sa një mijë fjalë

Mediat serbe: Ky imazh tregon qartë mendimin e Zelenskyt për Vuçiçin!

28.02.2024 - 20:58

Thonë se një foto vlen sa një mijë fjalë dhe kjo tregon se çfarë mendon presidenti i Ukrainës Volodymyr Zelensky për presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç.

Media serbe “Nova” ka publikuar foto të Vuçiç në Tiranë dhe sipas tyre mënyra se si e sheh Zelensky tregon shumë.

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet sot në Tiranë për samitin e parë Ukrainë-Evropë Juglindore, ku u takua edhe me presidentin e Ukrainës, Volodymyr Zelenskiy. Veçanërisht një foto tërhoqi vëmendjen. Mund të thuhet, nga këndvështrimi i Zelenskit, se ai nuk ka një mendim tepër të mirë për presidentin Vuçiç”, shkruan portali.

Foto sa një mijë fjalë/ Mediat serbe: Ky imazh tregon qartë