MENU
klinika

Një vit më parë u bënë prindër

Merr fund martesa e Eros dhe Ajsel Grezdës?

29.02.2024 - 13:04

Në qershor të vitit 2023 futbollisti Eros Grezda dhe Ajsel Abazi, janë bërë për herë të parë prindër të një djali që e kanë quajtur Kian. Por mesa duket tani marrëdhënia e dyshes nuk po ecën mirë.


Sipas detajeve në Instagram, dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në adresat e tyre dhe kanë fshirë fotot e përbashkëta, gjë që tregon se mund të jenë ndarë.

Ata u martuan në fshehtësi në janar të vitit 2023. Duke përdorur mbiemrin e njëjtë në Instagram, çifti treguan kështu se janë kurorëzuar me njëri-tjetrin prapa kamerave dhe syrit të publikut.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Një romancë brenda familjes së Almeda Abazit

Tolgahan quajti “vëlla” futbollistin shqiptar