MENU
klinika

Kriza e parë në çift

Romeo i prekur nga Heidi, largohet prej saj

23.02.2024 - 11:22

Heidi dhe Romeo është një ndër çiftet që ka krijuar një pëlqyeshmëri mjaft të madhe tek publiku shqiptar.

Mbrëmjen e kaluar ka ndodhur edhe debati i parë mes tyre, duke bërë që Romeo të prekej shumë dhe të largohej nga Heidi.

Arsyeja e zënkës mes tyre ka qenë Juli, ku sipas Romeos Heidi i ka dalë në mbrojtje Julit, ku në fakt mes tyre ka patur debatet tepër të ashpra.

Pjesë nga biseda në oborr:

Heidi: Do më thuash se çfarë ke se e kam fiksim tani. Ma thuaj

Romeo: Dëgjo, nuk dua të ndikoj fare tek ty. Fjalia jote atje, përball Eglës dhe Gazit nuk më pëlqeu fare.

Heidi: Çfarë fjalie thashtë?

Romeo: Unë nuk kam ndikuar asnjëherë tek zgjedhjet e tua, tek qëndrimet e tua.

Heidi: E vërtetë, po çfarë thashë?

Romeo: Këtë the: Ju të gjithë, Gazi dhe Romeo dhe shumë të tjerë, sulmuat Julin.

Heidi: Por nuk e kisha aty, doja të flisja me Gazin ashtu

Romeo: Po pra, po të mbrosh atë me emrin tim…

Heidi: Nuk po e mbroj atë me emrin tënd, nuk ishte ashtu

Romeo: Pra të gjithë ata sulmuan Julin. Lëre tani si muhabet

Heidi: E ke seriozisht?

Romeo: Nuk e kam diskutuar kurrë.

Heidi: Nuk kisha ndërmend të përmendja emrin tënd fare gjithësesi. Nuk e kisha seriozisht.

Romeo: Unë po të thërrisja por nuk po më dëgjoje.

Heidi: E ke marrë keq. Nuk e kam bërë në atë kuptim

Heidi: Ke këtë ide, mbaj këtë ide dhe vazhdo

Romeo: Ok (largohet Romeo)

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“S’ke këllqe përdor femrat”

Donaldi reagon ashpër ndaj Albit dhe Rozës

“Dashuri me shikim të tretë”

Elvis Myrta ironizon çiftet brenda “BBV3”

“Më jep pak nga fryma jote"

Ndodh puthja e parë mes Heidit dhe Romeos