MENU
klinika

Lajm i keq për fansat!

Vin Diesel konfirmon fundin e “Fast & Furious”

25.02.2024 - 13:44

Vin Diesel u ka dërguar një mesazh fansave të ‘Fast and Furious’ për filmin e ardhshëm dhe konfirmoi se do të jetë i fundit. ‘Fast XI’ ose ‘Fast X: Part Two’ (titulli zyrtar i filmit ende nuk është zbuluar) do të jetë i fundit.

Në një postim në Instagram, Diesel iu referua finales së serialit dhe u dërgoi një mesazh fansave, duke i falënderuar për entuziazmin dhe mbështetjen e tyre ndër vite.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel)

Konkretisht, ai shkroi: “Sapo mbarova takimin e Fast të fundjavës me shkrimtarët dhe të gjithë ekipin… të thuash se emocioni për finalen tonë ka qenë tepër i fortë është një nënvlerësim. Uau. Kaq emocionuese…

Ndërsa të gjithë po shkonin drejt fundjavës plot energji dhe emocione, mendova për ju të gjithë… M’u kujtuan herët e panumërta kur entuziazmi dhe pasioni juaj u bënë forca shtytëse e rrugëtimit tonë krijues. Përkushtimi juaj për sagën tonë ka pasur një ndikim unik në suksesin dhe evolucionin e saj… siç do të thoshte vajza ime më e vogël, është i thellë.

Faleminderit që jeni shtylla kurrizore e kësaj epike globale që falë jush shkon përtej ekranit. Kjo finale e madhe nuk është thjesht një fund – është një festë e familjes së jashtëzakonshme që kemi ndërtuar së bashku. Shpresojmë t’ju bëjmë krenarë!”, shkroi ai në Instagram.