MENU
klinika

Cilat ishin arsyet që e çuan ish-opinionisten në afera?

Zhaklin Lekatari flet pa ‘dorashka’: Kam tradhtuar…

28.02.2024 - 12:01

Ish-opinionistja e “BBVIP2”, Zhaklin Lekatari teksa ishte e ftuar në “INSPIRE PodCLASS”, ka treguar më shumë edhe për jetën e saj personale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)

E pyetur nga Alketa Vejsiu se a ka tradhtuar ndonjëherë, Zhaku u shpreh “Po” pasi sipas saj njeri në periudha të ndryshme të jetës së tij ka probleme në çift dhe nuk i zgjidh ato me partnerin por zgjidhjen e gjëjmë jashtë lidhjes.

“Edhe më kanë tradhtuar, edhe kam tradhtuar. Unë nuk besoj tek ajo fjalia që: ‘Once a cheater, alëays a cheater’. Unë mendoj që njeriu në periudha të ndryshme të jetës së tij bën zgjedhje të ndryshme dhe mendoj që tradhtia nuk është me domosdoshmëri një arsye apo një qëllim për të dëmtuar tjetrin. Është një mungesë që ne kemi, dhe është një problem që ne kemi ndoshta me veten tonë dhe këtë problem nuk e zgjidhim në çift, apo me partnerin, apo edhe me veten tonë, por e gjejmë zgjidhjen jashtë.”– tha Zhaku.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Nga raporti me Luizin deri tek opinionistët

Çudit Kristi: Zhaklina mund të ketë tërheqje ndaj meje