MENU
klinika

Mori një ‘mal me para’ nga dasma në Indi

Performoi pas 8 vitesh, Rihanna ‘kryqëzohet’ nga fansat

03.03.2024 - 12:29

Rihanna ka vite që nuk e shohim të performojë në skenat ndërkombëtare pasi i është dedikuar tërësisht familjes dhe fëmijëve të saj, megjithatë bëri një përjashtim. Ylli i pop-it ka performuar live në një prej dasmave më të famshme në Indi ku thuhet se u kurorëzua bija e një prej personave më të pasur në vend.

Për atmosferën që krijoi Riri u pagua 6.33 milionë dollarë. Pamjet e koncertit u shfaqën në X, por fansat kanë vërshuar në komente aspak të këndshme për artisten: Rihanna me të vërtetë bëri minimumin, sa mori çekun e saj dhe iku.

Lexo komentet më poshtë:

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Çfarë dëgjoi bota në vitin 2019?

‘Top 5’ artistët më të dëgjuar të dekadës

Shkëlqeu në hapjen e “Super Bowl”

Çfarë fshihet pas këpucëve 5000 dollarë të Rihanna-s