MENU
klinika

Lajmet e Fundit

20:41 Sport
Revolucion i çmendur nga "Los Blancos"

Jo vetëm blerje! Real Madrid u ‘vë fshesën’ 17 lojtarëve!

Reali i Madridit është klubi më aktiv në merkaton e kësaj vere. Afrimet e Rodrygo, Eder Militao, Jovic, Hazard dhe Mendy kapin shifrën e 300 milionë eurove shpenzime, por Los...

20:25 Kultura
Qosja për veprën e Rexhep Meidanit

Pse quhet ‘Kapitale’? Vepër e madhe për dy çështje të mëdha

Më vjen mirë që mund të them disa fjalë, këtu para jush, për akademik Rexhep Meidanin dhe për librin e tij më të ri Rendi global dhe Shteti-komb. Kjo në...

20:05 Sport
'Tërmet' në shkallët e "Bernabeut"

Hazard prezantohet tek Reali! Ja fjalët e para

Eden Hazard është në dhomën për mediat në stadiumin e Real Madridit, aty ku do të flasë fjalët e para si lojtar më i ri i “Los Blancos”. Nga ana...

19:51 Ekonomia
Forumi i Kartës Ndërkombëtare të Energjisë

Balluku: Prioritet diversifikimi i burimeve për energjinë

“Diversifikimi i Energjisë, Burimeve të Rinovueshme dhe Efiçencës së Energjisë”, ishte tema e Forumit të Kartës Ndërkombëtare të Energjisë, presidencën e së cilës për këtë vit e mban Ministria e...

19:46 Klinika Online
Këtë mëngjes e përgatisni në darkë

Një kavanoz plot me vlera ushqimore!

Ashtu siç e keni dëgjuar gjithnjë, mëngjesi është ushqimi më i rëndësishëm i ditës. Për fat të keq, sa më shumë që trupat tanë kanë nevojë për energji në mëngjes,...