MENU
klinika

CR7 në rolin e imituesit

Cristiano Ronaldo tallet me gazetarin e JTV

13.09.2018 - 22:07

Ylli i Juventusit, portugezi Cristiano Ronaldo, ende është duke pritur për golin e tij të parë me fanellën bardhezi, por ai sigurisht ka bërë veten të ndihet si në shtëpi në Torino, duke u ambientuar shumë shpejt.

Në stërvitjen e sotme, CR7 ka marrë vëmendjen e të gjitha rrjeteve online, pasi është filmuar duke tallur prezantuesit e “JTV” (Juventus TV).

Ylli portugez ishte në mes të një seance stërvitore kur ai vuri në dukje gazetarin që fliste në kamera. Ai u ngjit pas tij, nxori fytyrën dhe imitoi, me prezantuesin që ishte i lumtur që nuk ishte në dijeni.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN