MENU
klinika

Shiheni "perlën" e tij

Goli i Rashicës, më i bukuri i javës në Bundesliga

06.09.2018 - 16:23

Lojtari me origjinë shqiptare që luan me përfaqësuesen e Kosovës, Milot Rashica, ka bërë një paraqitje mjaft të mirë me Werder Bremen. Kujtojmë se ai ka shënuar një supergol nga goditja e dënimit kundër Eintracht Frankfurt, duke bërë bujë të madhe në Gjermani.

Për më teper, Rashica sapo ishte hedhur në fushë kjo i ka shtuar edhe vlerat e atij goli dhe tashmë është shpallur goli më i bukur i javës në Bundesliga. Shikojeni atë: