MENU
klinika

Fluturimi i dytë

“Lasgushi” fluturon përsëri/ Të përzgjedhurit e radhës

19.09.2018 - 11:31

“Air Albania”, realizoi udhëtimin e tij të dytë pas udhëtimit ku ishin “përzgjedhur” studentët e ekselencës.

Ndryshe nga hera e parë në këtë fluturim ishin “përzgjedhur” 100 pensionistë.

Gjthçka u njoftua me anë të një videoje të shkurtër të publikuar në Instagramin e Ramës, ku shihet midis udhëtarëve dhe Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Në video dëgjohet teksa një stjuard, i avionit të parë me emrin “Lasgush” iu uron udhëtim të mbarë.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN