MENU

Po vjen...

“Zemër”, Eni Koçi paralajmëron projektin e ri

12.09.2018 - 12:42

Pas disa bashkëpunimeve dhe një vere të mbushur me koncerte të shumta, Eni Koçi tashmë duket se është duke punuar për projektin e radhës të saj.

Me anë të një postimi në profilin e saj të “Instagramit”, këngëtarja bukuroshe paralajmëron projektin e saj të ri muzikor.

Sportive dhe joshëse, në foton e publikuar, ajo bashkëngjitur shkruan Zemër”, kënga e re”.

Prej gati një viti, këngëtarja është në një lidhje me Genc Prelvukajn dhe po shijon romancën me reperin.

Por pavarësisht kësaj, Eni Koçi kurrsesi nuk mund të lërë pas muzikën dhe këtë e dëshmojnë qartë koncertet e shumta të fundit, por edhe paralajmërim për këngën e re.