MENU
klinika

Vrasja e ekstremistit grek

Gazetari-grekëve: “Më mirë të qajnë nënat tuaja, sesa tonat”

28.10.2018 - 19:01

Lidhur me ngjarjen në Bularat të Gjirokastrës, ku u vra një ekstremist grek  i quajtur Kostandinos Kacifas, ka reaguar dhe gazetari i njohur Artan Hoxha.

Ai shkruan:

kostandinos kacifas-konica.al
kostandinos kacifas-konica.al

“PUSHKA TOP DJEMTE e RENEA-s!!!

Qe heren tjeter ta marrin vesh mire se kush eshte i zoti i shtepise….

Na i vrate nje here me 10 prill 1994-en dy deshmoret e atdheut, oficerin Fatmir Shehu dhe ushtarin ne vendroje Arsen Gjini, ne repartin kufitar te Peshkepise.

Kete radhe me mire te qajne nenat tuaja se sa te veshin shami te zeze nenat tona….

Po keni dyshime provojeni prape…”

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Çfarë u gjet në shtëpinë e ekstremistit?

Ngjarja në Bularat/ Policia sqaron dinamikën