MENU
klinika

Deklarata

“Uroj t’i ndodhë ça më ka ndodhur mua”, me kë e ka Xhisiela?

03.10.2018 - 08:41

Xhisela Maloku ka reaguar në rrjetet sociale me një tjetër mesazh të fortë, pak orë pasi i shprehu mbështetjen publike ish të dashurit, Rexhep Rraja, pasi ai u la në burg, por këtë radhë për gjithë ato që thotë se i konsideronte shoqe.

Me një shënim në profilin e saj në Instagram, Xhisela, e gjendur e vetme, pa shoqe, u shkruan atyre se në kushtë të tilla njihen njerëzit.

“Uroj që një ditë ti ndodhë ca më ka ndodhur mua! Duke nisur nga personat që un i konsideroja shoqe! Nuk është turp të kesh një me një cun por turp është të kesh me 100 cuna”- shkruan ajo.

Mesazhi i Xhiselës

Në kto kushte njihen njerzit! Kush të don dhe kush jo! Uroj që një ditë ti ndodhë ca më ka ndodhur mua! Duke nisur nga personat që un i konsideroja shoqe! Nuk është turp të kesh një me një cun por turp është të kesh me 100 cuna, Por rastet e juaja nuk bëhen publike se nk jam cuna deputetësh të gjithë e dimë si është shqipëria! Por turp i madh tju vij ju që iu konsideroja shoqe duhet të pyesnit njëherë cpo ndodh si është puna por ska gjë zoti i jep gjithkujt cka meriton në fund!