MENU
klinika

President klubi

Ronaldo, kërkesë Pique: Nipërit e mi të dashuruar me Shakirën

14.12.2018 - 12:18

Fenomeni brazilian Ronaldo Luís Nazário de Lima, i njohur si Ronaldo, tashmë ka nisur punën si president i skuadrës së Valadolid në Spanjë dhe menjëherë është bërë aktiv, të paktën në media.

Barcelona, SPAIN: Real Madrid’s Brazilian Ronaldo (L) holds off Barcelona’s Andres Iniesta during their Spanish league football match at the Camp Nou stadium in Barcelona, 01 April 2006. Match ended 1-1 draw. AFP PHOTO/LLUIS GENE. (Photo credit should read LLUIS GENE/AFP/Getty Images)

Ai duket me projekt të qartë jo vetëm nga ana e futbollistëve që kërkon të afrojë në skuadër, por edhe në mënyrën se si po synon të reklamojë klubin e tij.

Ronaldo tha se po negocion me Presidentin e Realit të Madrid Perez për t’i rrëmbyer talentin brazilian Vinicius, por më pas befasoi kur tha se po “negocion” edhe me Pique për… Shakirën.

Shakira - Histori suksesi
Shakira – Histori suksesi

Nipërit e mi janë të dashuruar me Shakirën dhe i kam kërkuar të bëjmë një video. Nga ky moment kemi filluar të flasim nga pak. Duhet të takohemi për të folur për një projekt, por ende nuk e kemi bërë”, rrefën Ronaldo.