MENU
klinika

Pritjet në Merdare

Kosovë/ Kolona të gjata në pikën kufitare me Serbinë

03.01.2019 - 09:53

Qytetarët e Kosovës po vazhdojnë të përballen me pritje të gjata në pikën kufitare në Merdare për të hyrë në Kosovës nga Serbia.

Sipas Qendrës Kombëtare për Menaxhim Kufitar, pritjet për të dalë nga Kosova në pikën kufitare në Merdare janë afro dy orë, ndërkaq për të hyrë në Kosovë 5-10 minuta.

Pritje të qytetarëve ka edhe në pikën kufitare Dheu i Bardhë, në kohën kur po raportohet. /Konica.al/

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Servilimi ndaj Perëndimit

Përplasen ashpër Vuçiç dhe Putin