MENU
klinika

Ndryshim drastik

Arta Bajrami, merr një vendim të guximshëm për shkak të vjehrrës

24.03.2019 - 15:47

Arta Bajrami edhe më herët   ka  folur për një marrëdhënie të mirë me vjehrrën e saj. Veprimi i saj i fundit ka qenë jo pak i guximshëm dhe sjell një ndryshim të madh tek këngëtarja që vihet re menjëherë, dhe ky ndryshim për shkak të së vjehrrës.

Këngëtarja e vërtetoi duke i realizuar një dëshirë të sajën.

Veç për vjehrrën time të dashur jam bërë bjonde.”-shkroi këngëtarja, në një fotografi të publikuar në InstaStory.

Arta ka ndryshuar tërësisht look dhe duket se ngjyra bjonde gjithashtu i përshtatet shumë mirë portretit të saj.