MENU
klinika

Njofton me foto

Getoar Selimi, një surprizë për fansat?

30.03.2019 - 11:22

Reperi i njohur Ghetto Geasy është duke punuar me projekte të reja muzikore.

Me anë të postimit të fundit në Instastory, lideri i grupit ‘BabaStars’, lë të kuptohet se ka gati këngën e tij më të re dhe pritet ta lançojë të dielën.

kolana e librave

“Të Dielën?!”, ka shkruar ai në foton e publikuar në Instagram.

Me shumë mundësi kjo ka të bëj me projektin e tij më të ri muzikor, të clin pritet ta njohim të dielën.

Fotoja që ngjalli dyshime

A është Arbana Osmani e vetmuar?

Pas “tradhtisë” i këndon dashurisë në breg të detit

Alban Skënderaj romantik i pandreqshëm

I dha zero pikë te ‘Kënga Magjike’

Ardit Çuni flet për sherrin me Eneda Tarifën