MENU

Mario njeh çdo detaj të shtëpisë

Mario Dedivanovic, i afërt me Kim Kardashian

15.03.2019 - 13:42

Mario Dedivanovic është një ndër grimerët më të mirë shqiptar dhe jo vetëm kaq. 

 

Fama e tij duket se është shtuar edhe nga miqësia me një prej femrave më seksi të planetit, Kim Kardashian.

Ai është “make-up” artisti personal i saj.

Dyshja shfaqen aq të afërt, sa që ai duket se di çdo detaj të shtëpisë së bashkëshortes së reperit amerikan, Kanye West.

Shkarkoni Aplikacionin e Konica.al

Kim si përherë tepër seksi,  së fundi ka publikuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet para dhomës së gardërobës.

 38-vjeçarja mes shumë komenteve që i janë bërë  ka pranuar se aty ndodhej edhe një i Marios, i cili i kërkon Kimit të shfaq edhe katër dollapët e tjerë, të cilat ai i adhuron pa mas.

Ndërkohë kujtojmë se ata të dy prej disa kohësh kanë nxjerrë në shitje edhe produkte kozmetike.

 Romeo krahë aktores 15-vjeçare

Victoria Beckham përkrah romancën e të birit

Këngëtarja nga Saranda nuk ndalet

Publikohet së shpejti albumi i parë nga Ava Max

Grande nis turneun “Sweetener"

Ariana Grande, këngë të Mac Miller në turne

Modelja më pranë Bieber se kurrë

Përse po shtyhet dasma e Justin dhe Hailey?

“Netflix” dhe Fremaux negociojnë

Netflix-i nuk do ketë filma as këtë vit