MENU

Detaje

Aksident i rëndë në Elbasan, përplaset për vdekje i riu

23.04.2019 - 09:03

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Një 27-vjeçar është përplasur për vdekje nga një motoçikletë.

I riu është gjetur në anë të rrugës i gjakosur e më pas ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Informacioni paraprak

policia-tirane-konica.al
policia-tirane-konica.al

Në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Pajovë , në anë të rrugës është gjetur i aksidentuar shtetasi S.V., 27 vjeç, i cili ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Nga hetime paraprake dyshohet se personi është goditur nga një motoçiklet e cila më pas është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.