MENU
klinika

Dyshimet, zjarrvënie e qëllimshme

Autobusi i linjës Konispol- Sarandë në flakë

10.04.2019 - 13:27

Një autobus është djegur gjatë natës në Konispol.

Të dhënat e para tregojnë se autobusi është në pronësi të shtetasit Sh.H. dhe i është vënë zjarri në qendër të Konispolit.

kolana e librave

Autobusi i djegur është i linjës Konispol – Sarandë – Konispol. Ngjarja është e qëllimshme, nga autorë ende të paidentifikuar.

Policia ka sekuestruar disa kamera sigurie. Forcat policore dhe grupi hetimor i ngritur për rastin po përpiqen të zbardhin ngjarjen.

"Drejt restaurimit ura e Ali Pashës"

Hapet dhe Bypass-i i Tepelenës

Gjirokastër/ Pozitiv fëmijët dhe nipi

Pedagogia infekton familjarët dhe kolegen me koronavirus

"...është në gjendje të mirë shëndetësore"

Pedagogia me Covid-19, zv.rektori: Nuk ka vend për panik!

Infektohet me COVID-19 pedagogia

Mbyllet dega e ekonomikut në Gjirokastër

Dy pacientë shtrohen në Infektiv

Tjetër rast me COVID-19 në Sarandë