MENU
klinika

Zbulon misterin

Kush ia dhuroi unazën me diamant Morena Tarakut?

08.04.2019 - 12:35

Morena Taraku është një ndër vajzat më të komentuara të ekranit. Këngëtarja dhe modelja e njohur di të jetë gjithnjë më qendër të vëmendjes.

Pak kohë më parë ajo publikoi në rrjetet sociale një unazë me diamante, ndërsa shkruante “Unë thashë po”. Kjo nxiti edhe thashethemet ku thuhej se ajo ishte fejuar, dhe të gjithë ishin kuriozë se kush mund t’ja kishte dhuruar unazën.

Mirëpo, në një psotim të fundit Morena ka treguar se nuk ka një njeri misterioz pas asaj dhurate të shtrenjtë.

Këngëtarja ka treguar se ‘është bosja e vetes’ dhe se e ka blerë vetë unazën.