MENU

Policët e lënduar

Përplasja protestues-polici/ Lleshaj paralajmëron autorët

13.04.2019 - 20:26

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj përmes një statusi në “Twitter” ka postuar foto të policëve të lënduar, ndërsa thotë se agresorët do të mbajnë përgjegjësi.


“Edhe sot dhuna e verbër po godet institucione kushtetuese dhe Policinë e Shtetit shqiptar. Plagosja e policëve është një turp dhe shkelje e madhe e ligjit dhe autorët do të mbajnë përgjegjësi”, shkruan Lleshaj.