MENU
klinika

Deklarata

Tensione dhe të lënduar/ Kryemadhi pas proteste: Rama dështoi në marrëdhenie me…

13.04.2019 - 22:42

Pas mbylljes së protestës ka ardhur edhe reagimi i kryetare së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi.

Përmes një deklarate për mediat, Kryemadhi tha se kishte një falenderim për të gjithë pjesëmarrësit e kësaj proteste model sikurse e cilëson ajo.

Kjo ishte protesta më e madhe që ka parë Shqipëria. Kam një falenderim për të gjithë ata qytetarët që e thyen frikën. Faleminderit pjesëmarrësve që i dhanë shpresë të gjithë shqiptarëve. Rama dështoi në marrëdhenie me familjen e tij politike, u shpreh Kryemadhi.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN