MENU

“Yalla”

Pas Ronelës, Young Zerka ‘shpërthen’ sërish

25.04.2019 - 15:56

Shumë shpejt një projekt i ri nga Young Zerka

Këngëtari i njohur, Young Zerka, do të sjellë së shpejti projektin e ri të tij i cili po pritet me padurim nga fansat e këngëtarit.

“Yalla” titullohet projekti i ri muzikor nga këngëtari i njohur i zhanrit regaton.

Projekti është punë e vet këngëtarit që së fundmi është përqëndruar në Gjermani.

“Yalla” do të lançohet shumë shpejt edhe me videoklip.

Kujtojmë se reperi pak kohë më parë i ka  dhënë fund romancës me Ronela Hajatin.

Dalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur