MENU

Mesazhi i aktorit të humorit

Ankohet publikisht “Mbetem duke ngrënë sallatë”

16.05.2019 - 14:42

Ai është një ndër figurat më të spikatura të spektaklit të humorit “Portokalli”.

Aktorin Marin Orhanasi,  ka qenë gjithmonë i hapur për jetën personale dhe ka publikuar shpeshherë foto me familjen.

 

 

Së fundmi aktori ka bërë një dedikim të ëmbël dhe plot humor për bashkëshorten e tij Dorinën, ku ndër të tjera i ankohet se mbetën duke ngrënë vetëm sallatë.

Në shkrimin e tij plot humor ai di si të përcjell butë edhe një ankesë:

Po ktheje mi içik koken ktheje se vdiqaaaaaa. Ktheje se e ktheva lokalin mbrapsht.

O e bukura ime ti qe më rri me koke menjane. Ben shume mire qe shetit, se femijet i kam une qe po të bej foto.

Por ti nuk shetit vec ketu, shetit edhe ne zemren time, gjithe diten gjate gjithe kohes. Te lutem kujdes kur kalon tek aorta, se do na lesh ne vend nga dashuria.

Te kam yllin tim o karamele. Dhe dicka te fundit; na bej ndonje gje per darke se mbetem duke ngrene sallate si lepuj“, shkruan Marini në një postim në Facebook.

FOTO/ Mes të bardhës dhe blusë

Ja si duket zyra e Blendi Fevziut

Rikompozohet vepra e Moxartit...

Artistja shqiptare që po mahnit Francën

Copëza të gjalla jete, në mes të harresës

Artisti që u jep jetë vendeve të harruara

Pas mbylljes së emisionit në Klan...

Ja ku do ta shohim tani Alfio Rrotanin

Së shpejti MTV Video Music Awards 2019

Bebe Rexha prezantuese në eventin e rëndësishëm