MENU
klinika

Detajet

Banorët e Mirditës në protestë: S’kemi dalë për karagjoza këtu!

10.05.2019 - 09:17

Edhe mëngjesin e sotëm banorët e Mirditës ndodhen sërish në protestë.

Ata kanë dalë duke protestuar për rrugën e prishur.

Të gjithë së bashku banorët kanë dalë në rrugë dhe kanë bllokuar njërin krah të saj.

Ndërkohë në rrugën ku po protestojnë banorët e Mirditës kanë shkuar edhe forca të shumta të policisë.

Banorët shprehen të revoltuar dhe kërkojnë rregullimin sa më parë të rrugës.

‘Nuk kemi dalë për karagjoza këtu’, dëgjohet të thotë një prej protestuesve.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Mos i shkatërroni lumenjtë"

Banorët kundër HEC-eve në Mirditë


I mituri doli me kaçavidë në rrugë pas sherrit me autorin

Plagosja e 17 vjeçarit në Shkodër, ndodhi para syve të prindërve

Kunati i tij dhe bashkëpunëtori kapen në flagrancë

Sera me kanabis në Lezhë, ndalohet vëllai i deputetit

Zetori del nga rruga dhe bie në kanal

Aksidenti tragjik, humbin jetën dy persona

“Traveling Lifestyle”: Perlë e fshehur!

“Shqipëria, një nga destinacionet më trendi në Evropë”